

Питання гендерної політики та насильства в сім’ї у Україні завжди було пріоритетним напрямом наукових досліджень. Саме тому не залишилось осторонь уваги науковців Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.
В кінці березня, з метою вивчення проблемних питань насильства в сім’ї та насильства за ознаками статі в Україні в умовах воєнного стану, деканом юридичного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, доктором філософії в галузі права, доцентом, академіком Академії адміністративно-правових наук Наталією Деревянко організовано проведення заочної Всеукраїнської науково-практичної конференції з вказаних питань.
З метою опублікування відомих проблемних питань та власних досліджень з вказаного напряму діяльності відповідні тези скерувало організатору наукового заходу 65 вчених у різних галузях юридичної науки, а також вчених-практиків з 27 закладів вищої освіти та наукових установ.

Зокрема, ректором Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, доктором юридичних наук, професором, академіком Академії адміністративно-правих наук Віталієм Дем’янчуком у своїх тезах піднято надзвичайно актуальне питання щодо перспектив участі закладів освіти у реалізації державної політики запобігання та протидії домашньому насильству.
Модератор наукового заходу – академік Наталія Деревянко у тезах висвітлила потенціал політики протидії домашньому насильству у закладах вищої освіти.
Авторське визначення плану безпеки по захисту від домашнього насильства у тезах-доповідей запропонувала доцент кафедри теорії та методики журналістської творчості Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, кандидат педагогічних наук, доцент, член-кореспондент Міжнародної кадрової академії Людмила Боровик.

Доценти юридичного факультету Володимир Дума, Михайло Іванців та Віталій Микулець у тезах звернули увагу на проблемні питання правових джерел державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, механізм державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та новели законодавства у сфері державної політики запобігання та протидії домашньому насильству відповідно.

Наслідки травмівного дитячого досвіду у тезах-доповідей навела директор бібліотеки Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Ольга Підлужна.
За результатами проведеної конференції, кожен її учасник отримав відповідний сертифікат та збірник тез-доповідей, який виданий в межах співпраці з видавничим домом «Гельветика», відомим українсько-польським виданням «Liha-Pres».