14 березня 2021

Студенти нашого університету отримали унікальну можливість зустрітися із провідними фахівцями знаної компанії у сфері IT SoftBlues. Представники організації провели демонстрацію та детально розповіли про особливості роботи у даному секторі.

Присутні дізналися про схему кар’єрного зросту у SoftBlues та можливість працевлаштування. Усі бажаючі мають змогу долучитися до двотижневого стажування, за підсумками якого буде прийнято рішення щодо можливостей початку кар’єри у SoftBlues для кожного окремо. Обдаровані кібернетики та усі зі схильністю до написання програмного забезпечення можуть вже зробити перший крок до роботи мрії. Нагадаємо, що компанія забезпечує залучення інноваційних інформаційних технологій в аграрному секторі та займає лідируючі позиції серед вітчизняних IT компаній.