21 жовтня 2020

Майбутні вихователі повинні мати належні умови для проходженя активної педагогічної практики, тому на педагогічному факультету було розширено бази практик за освітньою програмою "Дошкільна освіта" шляхом укладання угод з оновленими дитячими садками міста Рівного.

яяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя

Нещодавно залучили до реалізації освітньої програми ЗДО 17 "Вишенька", де успішно працевлаштовані випускниці педагогічного факультету Федина Оксана, Максимчук Діана, Кущева Юлія, Мельничук Інна. В ході спілкування із керівництвом закладу дошкільної освіти було отримано схвальні відгуки про підготовку наших майбутніх  вихователів від завідувачки ЗДО 17 Кухарчук І. М.

івівівіваммсмч

Дякуємо закладам освіти за можливість проходити практику та неоціненний педагогічний досвід, який ви передаєте студентам!