29 листопада 2021

26 листопада 2021 року на базі економічного факультету було проведено секційне засідання міжнародної науково-практичної конференції «Дослідження інновацій та перспективи розвитку науки і техніки у ХХІ столітті».

Участь у роботі секції «Актуальні проблеми розвитку сучасної економіки» взяли науково-педагогічні працівники економічного факультету та запрошені гості.

Керівник секційного засідання конференції: Князевич Анна Олександрівна – доктор економічних наук, професор, декан економічного факультету ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука».

Секретар: Ліщук Наталія Володимирівна – кандидат наук з державного управління, доцент кафедри економіки та фінансів ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука».