08 червня 2022

Заключне заняття Школи педагогічної майстерності відбулося у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука. На крайній зустрічі учасники розглянули методики ведення документації з різних видів практики разом із керівником відділу практики, старшим викладачем кафедри інформаційних систем та обчислювальних методів Людмилою Соловей.

школа пед майстерності

Під час зустрічі вдалося не тільки опрацювати нормативні документи, які регламентують процес проходження практики, але й детально обговорити усі організаційні процеси. Зачепили питання можливостей практичної реалізації набутих знань у поточних умовах та особливості комунікації на настановчій та підсумковій конференціях. Детально зупинилися на оформленні документів, які необхідні для успішного проходження практики студентами та можливості спрощення цього процесу для здобувачів. Торкнулися також і термінів зберігання необхідних документів та формування угод, що дозволяють студентам відвідувати підприємства різних типів для реалізації цілей практики.

школа нп

На завершення заходу усі члени Школи педагогічної майстерності отримали сертифікати, що підтверджують проходження ними курсу підвищення кваліфікації та поглиблення педагогічних вмінь та навичок. Сертифікати вручила проректор з навчально-методичної роботи та гуманітарної освіти університету, кандидат психологічних наук, доцент Олена Яницька та додала слова вдячності усім учасникам та організаторам за плідну роботу та мужність продовжувати покращення педагогічних вмінь навіть під час воєнного стану.

школа пед майстерності

Нагадаємо, що Школа педагогічної майстерності розпочала свою діяльність у вересні та тривала впродовж всього навчального року. Наступного року ініціативу планується продовжити та відновити зустрічі після старту освітнього процесу.