11 лютого 2022

Перша зустріч була присвячена актуальній темі позанавчального спілкування зі студентами за допомогою звичних для молоді платформ для спілкування.

Викладач кафедри математичного моделювання Сергій Близнюк провів семінар-практикум на тему: «Створення інтернет-сторінки в соцмережах (спілкування зі студентами в позаурочний час)». У ході бесіди присутні викладачі розглянули особливості різних соціальних мереж та їхні прикметні характеристики, подискутували на тему найкращої платформи та нюансів її вибору, а також не забули про месенджери та специфіку їх роботи.

дло

Детально опрацювали особливості спілкування у групових чатах, через паблік акаунти та чат боти. Наприкінці зустрічі практично розглянули особливості створення нових каналів та можливості їх підключення до спільного чату.

ждло