16 листопада 2021

Студенти та працівники нашого університету відвідали вебінар про стан перебігу кампанії з вакцинації проти COVID-19 в області. Провела захід заступник директора КП «Обласний інформаційно-аналітичний центр медичної статистики» РОР, координатор з логістики вакцини у Рівненській області Людмила Країнська. Під час зустрічі присутні отримали вичерпну інформацію стосовно перебігу вакцинації на території нашої області, прослухали перелік наявних вакцин та ознайомилися із переліком пунктів вакцинації. Детально зупинилися на питанні відмінностей дії вакцин різного типу та рівні захисту, які вони гарантують реципієнту.

covid

Пані Людмила надала інформацію щодо кількості провакцинованих осіб загалом та конкретно працівників галузі освіти. Наголосила на важливості свідомого підходу до питання вакцинації та необхідності ознайомлення з інформацією на офіційних сайтах із достовірними даними. Також присутні змогли задати питання та отримати вичерпні відповіді. Зокрема, цікавилися чи є різниця у підході до вакцинації у мобільних пунктах та в приміщеннях лікарень. Пані Людмила зазначила, що процедура всюди однакова, а медики уважні до кожного громадянина, хто вирішив вакцинуватися. Детально розповіла про вакцинацію вагітних, оскільки студенти потребували додаткової інформації.

covid

На завершення зустрічі було наголошено на важливості вакцинації усіх верств населення для того, щоб побороти пандемію повернутися до звичного стилю життя без обмежень та розмежувань.