16 травня 2022

Стартував рівненський обласний конкурс «Турнір юних журналістів», організований факультетом журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка С. Дем'янчука.
Учасників цього творчого змагання привітав он-лайн під час майстер-класу заслужений журналіст України, голова Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів  України Дмитро Тарасюк.
Також із учасниками зустрічі поспілкувалися працівники факультету журналістики МЕГУ – його декан, доцент Вікторія Золяк, заслужені журналісти України, доценти Андрій Бабінець і Віктор Мазаний, доценти Андрій Смусь та заслужений художник Міжнародної Федерації фотомистецтва (EFIAP) Олександр Харват, продюсер Медіа-Центру «Третя столиця» Олександр Хитров.

журналісти

Досвідчені практики дали консультації учасникам конкурсу щодо виконання його завдань у номінаціях: «Відкритий лист до українського воїна, який захищає Україну від російських загарбників», «Відеофільм, фоторепортаж», «Запитання для інтерв'ю», «Створення медіа сайту».
Конкурс проводиться при підтримці обласного управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, освітніх структур територіальних громад, Рівнеської організації Національної спілки журналістів України.
Наступна он-лайн зустріч відбудеться 17 травня нинішнього року, а переможців буде визначено до Дня журналіста, який відзначають 6 червня.