31 січня 2022

Студент 1 курсу факультету журналістики здобув першість в масштабному біговому турнірі, що триває цілий рік.

"Рівненська бігова ліга 2021" - це серія із 4-х забігів впродовж року, 3-и з яких будуть заліковими, а 1 – розважально-оздоровчим. Участь в кожному із 3-х забігів передбачає отримання учасником залікових балів, відповідно до місця яке здобуде бігун-аматор.

пере

Про себе Нараз розповів так- "Змалку активно займаюсь спортом бо обожнюю  спортивну конкуренцію та самовдосконалення. Завжди беру участь у різних видах змагань, щоб перевірити свою як фізичну так і психологічну підготовку. Кожні змагання є перевіркою напрацювань у ході постійних тренувань, адже спорт великих результатів - це, насамперед, дисципліна, самовіддача та любов до того, чим займаєшся."

перемога студента

Також, Назар є членом спортивного клубу Triathlon Academy Rivne  та активним громадським діячем, а ще він розвиваючи свій спортивний блог в Інстаграмі (https://bit.ly/35rJXq4) популяризовує спорт на Рівненщині