10 березня 2023

Здобувачі третього курсу спеціальностей 014 Середня освіта Фізична культура та 017 Фізична культура і спорт із допомогою керівника практики, кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента Вікторії Романової долучилися до організації та проведення зимового чемпіонату Рівненської області з плавання серед юнаків. Змагання відбулося в плавальному басейні ДЮСШ №3, учасниками стали понад 160 вихованців спортивних закладів регіону.

студенти ЗФКіС

Третьокурсники на практиці зуміли не лише застосувати здобуті в стінах університету теоретичні знання через проведення уроків, але й використати їх на практиці під час активної допомоги у реалізації масштабного спортивного проєкту. Маючи можливість зустрітися із великою кількістю учасників змагання не забули студенти й про профорієнтаційну роботу. На власному прикладі третьокурсники показали якість освіти в МЕГУ та запросили майбутніх абітурієнтів до лав студентів нашого університету.

студенти ЗФКіС