01 грудня 2019

1 грудня 2020 року у рамках підтримки благодійної ініціативи та з нагоди Дня добрих справ «Щедрий вівторок» студенти спеціальностей 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта», 053 «Психологія» долучитися до Благодійного ярмарку «Творчість студентів – заради життя дитини»

іпаипвмиа

На якому було представлено творчі та кулінарні вироби студентів педагогічного факультету.

іфвфівфівфів

Виручені кошти (3940 грн.) було перераховано на рахунок благодійного фонду «Скарбниця Надії» за призначенням «Допомога онкохворим дітям»

12вв

Я, як заступник правління Благодійного фонду "Скарбниця Надії" висловлюю щиру вдячність для всіх студентів від імені працівників фонду! Дякую за ваші добрі сердечка та підтримку благодійності! Висловлюю щирі сподівання, що ми й надалі будемо підтримувати благодійні ініціативи, адже милосердя, співпереживання та доброта - це необхідні якості, які повинні бути притаманними справжньому педагогові!

купціаці