06 березня 2023

На початку березня цього року  українська громадськість вшановує пам'ять про відомого педагога К. Д. Ушинського. Із цієї нагоди на педагогічному факультеті викладачем кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти доктром педагогічних наук, професором  Марчук О. О. було проведено ряд виховних заходів про життя і діяльність педагога. Зокрема, студенти першого курсу спеціальності 013 «Початкова освіта» (денна форма) провели педагогічну п'ятихвинку, де прочитали цитати із творів К. Д. Ушинського та переглянули відео про його життя.

Ушинський

Зі студентами четвертого курсу спеціальності 012 «Дошкільна освіта» (заочна та денна форма навчання) провели виховну годину - «Виховання - «свята» справа: педагогічні погляди К. Ушинського», під час якого майбутні вихователі познайомилися із життєвим та педагогічним шляхом педагога, переглянули мультиплікаційні фільми за сюжетами його творів, ознайомилися із педагогічними трактатами.

Ушинський

До вшанування пам'яті долучилися студенти другого рівня вищої освіти (магістр) спеціальності 013 «Початкова освіта» та здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки», які акцентували на впровадженні педагогічного досвіду в НУШ.

Педагогічні ідеї К. Ушинського про невіддільність мови і народу, виховання на зразках народної педагогіки, необхідність всестороннього розвитку дитини залишаються актуальними.