12 травня 2022

У вівторок 10 травня відбулося засідання журі конкурсу "Світ очима української дитини", який був проведений викладачами проф. Марчук О.О. та к.пед.н. Шкабаріною М. А. для студентів педагогічного факультету (спеціальність 012 "Дошкільна освіта" та 013 "Початкова освіта", рівня вищої освіти - бакалавр) в рамках вивчення навчальних дисциплін "Педагогічна креативність та партнерство в початковій школі" та "Педагогічна творчість". Завдання студентів полягало в тому, щоб представити виріб у техніці квілінг.

фото

За результатами конкурсу, до складу якого, окрім викладачів, увійшли студенти 4 курсу З. Галянт та К. Ткачук і студентка 1 курсу магістратури А. Жук, переможцями стали: 1 місце - Набухотна Л., 2 місце - Т. Бурса, А. Ліжанська, 3 місце - В. Рудавка, В. Дракус, В. Малецька.

фото2

Дякуємо всім за участь в конкурсі. Хай в Україні буле мирне небо, а дитячий світ  наповнюється лише кольоровими барвами!