31 грудня 2021

⚡️Яким би буремним не був 2021 рік, наш університет таки має чим пишатися!

📢Це лише короткий перелік ключових цьогорічних здобутків МЕГУ⬇️

🔹В рамках церемонії «Лідер року» МЕГУ нагороджено Подякою Рівненської міської ради «За сумлінну сплату податків»
🔸Студенти факультету кібернетики  МЕГУ здобули  3місце у півфіналі студентської першості світу з командного програмування
🔹Підписано Меморандум про співпрацю з Рівненської обласною державною адміністрацією
🔸Підписано Меморандум про співпрацю з Рівненською міською радою
🔹Підписано угоду про співпрацю з Академією Полонійній у Ченстохові (Республіка Польща)
🔸Поглиблено співпрацю з Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти
🔹Президенту МЕГУ присвоєно звання «Почесний професор Європейського інституту безперервної освіти» (Словаччина)
🔸Укладено договір про співпрацю з Видавничим домом «Гельветика»
🔹Підписано договір про партнерство та співробітництво з Центром Українсько-Європейського наукового співробітництва.
🔸Поглиблено співпрацю з Інститутом педагогіки НАПН України
🔹Укладено договір про співпрацю з дитячим садочком BABY LAND
🔸В рамках міжнародного проекту DESTIN  отримано сучасну техніку
🔹Укладено договір про співпрацю з Молодіжною Радою Станиці Луганської
🔸Підписано угоду про співпрацю з Школою українознавства (Нью-Йорк, США)
🔹Поглиблено співпрацю з бібліотекою Острозької академії
🔸Оновлено угоду про міжнародну співпрацю з Велькопольською Соціально-Економічною Вищою Школою.
🔹Підписано угоду про співпрацю з Рівненським обласним науковим ліцеєм
🔸Телестудія  МЕГУ в рамках  реалізації міжнародного проєкту DESTIN отримала повний пакет сучасної техніки
🔹Університет здобув Золото в номінації «Фінансові показники успішної діяльності»  у Національному бізнес-рейтингу
🔸Ансамбль народної пісні «Зорецвіт» МЕГУ здобув Гран-прі на Всеукраїнському фестивалі «Серце Карпат. Східниця»
🔹Волейбольний клуб «Регіна МЕГУ» здобув першість на Міжнародному турнірі з волейболу серед жінок
🔸Університет нагороджено сертифікатом відмінності та листом подяки за спів організацію міжнародного проекту «Літня польова школа: Гірські екосистеми і Управління Ресурсами»
🔹ГО «Асоціація студентів МЕГУ» успішно реалізовано два проєкти за кошти обласного бюджету.

🎯Годі вже й казати про чисельні особисті наукові здобутки наших викладачів, відкриті лекції, тренінги, семінари,  вебінари та науково-практичні конференції, що були проведені у 2021 році!

🤝І всі ці зусилля для вас, наші рідні студенти. Ви майбутнє нашої держави! Наші студенти - наша гордість!

🇺🇦Слава Україні!
🇺🇦Героям слава!