28 лютого 2023

Знаний український актор, музикант та співак Роман Мацюта провів творчий вечір на підтримку ЗСУ. Співорганізаторами заходу виступили Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука та Благодійний фонд «Підтримай своїх».

Творчий вечір

Творчий вечір стартував у атмосферному рівненському пабі «Сталева гора» та привернув увагу не лише працівників університету та студентів, але й пересічних громадян, які зацікавилися можливістю не просто задонатити на потреби ЗСУ, але й гарно провести вечір у такий непростий буремний час.

Творчий вечір

Впродовж двох годин присутні насолоджувалися прекрасним живим виконанням від студентських колективів нашого університету та запрошених зірок, серед який була й півфіналістка проєкту «Голос країни» Галина Куришко. Звісно, апофеозом заходу став тривалий виступ пана Романа із виконанням власних композицій та грою на гітарі.

Творчий вечір

Результатом суботнього дійства став не тільки значно кращий настрій усіх гостей творчого вечора, але й вагома сума у 23650 гривень, передана на потреби ЗСУ.