28 квітня 2022

27 квітня 2022 року у стінах МІжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука проведено навчально-практичний семінар: «Актуальні питання підготовки наукових робіт».

й12ц

Модератором наукового заходу виступив проректор з наукової роботи університету, кандидат юридичних наук, академік, професор кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Андрій Боровик, який також виступив з вітальним словом.

йфця

З онлайн-лекцією «Академічна доброчесність, як запорука якісної освіти» виступила завідувач центру забезпечення якісної освіти МЕГУ, кандидат економічних наук, доцент Вікторія Артюшок.

йфя1

Мету та етапи підготовки фахових наукових статей під час онлайн-лекції спільно з модератором наукового заходу розкрив доктор наук з державного управління, професор, заслужений лікар України Іван Зима.

мам45

Про особливість оформлення списку використаних джерел доповіла вчений секретар університету, кандидат педагогічних наук, доцент Маргарита Шкабаріна.

ячс12

Генеральний директор Видавничого дому «Гельветика», кандидат економічних наук Олег Головко провів онлайн лекцію-презентацію щодо можливості розміщення фахових наукових робіт у вітчизняних та міжнародних фахових періодичних виданнях.

12йц1

Про «Нові правила здобуття наукового ступеня в Україні» доповіла начальник відділу аспірантури та докторантури Волинського національного університету імені Лесі Українки, кандидат історичних наук, професор Мирослава Філіпович.

12цй

Завершився науковий захід онлайн лекцією-презентацією: «Цифровий інструментарій науковця. Прикладне використання електронного архіву Dspaiсе», яку провела завідувач відділу інформаційних технологій бібліотеки МЕГУ Руслана Грицун.

йц280

Всього у семінарі прийняло участь понад 60 науковців з 9 вищих навчальних закладів України, які задавали низку питань доповідачам, перетворивши їх доповіді у жваву дискусію.