07 лютого 2020

Відповідно до графіка освітнього процесу та на умовах підписаної угоди про співпрацю з 01 лютого 2021 року студентів спеціальності 012 «Дошкільна освіта» ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» радо прийняв на педагогічну практику в групах раннього віку ЗДО (ясла-садок) компенсуючого типу №40 м. Рівне.

23323232

У перший день практики на настановній конференції студенти познайомилися із важливістю виробничої практики у професійному становленні майбутнього вихователя закладів дошкільної освіти; метою та завданнями практики в групах раннього дошкільного віку.

Потлшль

Упродовж першого тижня практики студенти знайомились з освітнім процесом ЗДО, зустрілися із вихователем-методистом Новосад О.В., вихователями-наставниками, групою, дітьми; знайомилися з організацією розвивального середовища у групі дітей раннього віку: приміщення групи, їх розміщення, призначення, обладнання; умовами, які створені в груповій кімнаті для предметної та орієнтовано-пізнавальної діяльності, індивідуальних ігор, розвитку рухів, сенсорного розвитку, образотворчої діяльності дітей; естетикою інтер’єру групових приміщень; відповідністю предметно-ігрового середовища віку та інтересам дітей, дотриманням принципів побудови розвиваючого середовища; вивчали особливості режиму дня дітей групи, правила проведення режимних процесів у першій і другій половині дня.

Привтеиоів