28 травня 2024

22-24.05.2024 проректор з наукової роботи Наталія Мединська та здобувачі третього освітньо-наукового рівня вищої освіти Аліна Лавренюк і Вікторія Ланкіна взяли участь у міжнародному воркшопі щодо підготовки спільної студентської конференції між університетом Бат Спа (Велика Британія) у Варшаві (Польща). Університет Бат Спа представляли керівник відділу досліджень Сара Прістон, старший викладач напрямку «Дослідження та розвиток підприємства» Ембер Ламобі-Пенні, а також здобувачі третього освітньо-наукового рівня вищої освіти різних спеціальностей.

МЕГУ

Реалізація воркшопу здійснювалась за сприяння Університету Бат Спа та в рамках українсько-британської програми Twinning, яка спрямована на поглиблення міжнародної співпраці в галузі освіти та науки між українськими та британськими закладами вищої освіти.

Під час зустрічі з британськими колегами погодили проблематику та основні етапи організації студентської наукової конференції й подальшу стратегію  співпраці.