18 квітня 2024

В рамках роботи Школи лідера у ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Демʼянчука» проведено тренінг «Лідерство та розвиток комунікаційних навичок». Метою університетської Школи лідера є вдосконалення лідерських здібностей здобувачів освіти для кращого функціонування студентського колективу університету та розвиток особистісно-психологічних, лідерських та комунікативних якостей, які є важливими у навчальній та подальшій професійній діяльності. У тренінгу взяли участь здобувачі освіти усіх факультетів, які прагнуть до особистісного та професійного зростання.

Школа лідера

На початку тренінгу проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку, професор кафедри психології Наталія Терновик та студенти 3 курсу майбутні психологи Богдана Мельниченко й Олена Войтюк продемонстрували презентацію «Відкрий у собі лідера».  Учасники тренінгу визначили сутність лідерства, цінності та ключові якості лідера, засвоїли основні рівні лідерства, навчились проявляти лідерські якості, ділились досвідом кожного учасника.

Школа лідера

‭«Сучасному ‬ суспільству, ‭ ‬в ‭ ‬умовах ‭ ‬воєнного стану потрібні активні й  ініціативні ‭ ‬громадяни, ‭ ‬які ‭ ‬є ‭ ‬лідерами ‭ ‬свого  життя  й ‭ ‬соціально-економічних  перетворень, здатні ‭ ‬критично ‭ ‬мислити, ‭ ‬нестандартно підходити  до розв’язання  нагальних ‭ ‬проблем,  ефективно працювати в команді, брати на себе відповідальність  у прийнятті  рішень, вести ‭ ‬за  собою. Саме ‭ ‬в ‭ ‬студентські ‭ ‬роки  найбільш яскраво розкриваються ‭ ‬організаторські ‭ ‬здібності, формуються  і розвиваються  вміння ‭ ‬і ‭ ‬навички лідера, ‭ ‬лідерські ‭ ‬якості, ‭ ‬необхідні ‭ ‬для майбутньої професійної діяльності. Університетська Школа лідера через психологічні тренінги, зустрічі з успішними випускниками та інші форми роботи допомагає набути майбутнім фахівцям лідерських якостей, комунікативних вмінь та ефективої взаємодії»,- зазначила проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку, професор Наталія Терновик.