07 лютого 2023

07 лютого в Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука провели зібрання старост в онлайн режимі. На зустрічі із старостами проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку професор Наталія Терновик висвітлила нагальні питання, а саме: особливості навчання здобувачів освіти в новому семестрі, відвідування студентами навчальних занять, дотримання правил внутрішнього порядку в умовах воєнного стану, залучення студентської молоді до проведення волонтерських,  культурних та профорієнтаційних заходів.
Начальник навчальної частини університету Лариса Іллюк обговорила порядок початку другого навчального семестру, організаційні питання з приводу навчального процесу.

старостат

В старостаті взяли участь голова батьківського комітету Людмила Панасюк та заступниця голови Асоціації випускників університету Тетяна Бідюк.
«Такі зустрічі, мають неабияке значення у налагодженні тісного взаємозв’язку між  керівництвом університету, випускниками, батьками та студентами,  оскільки саме старости, як представники студентів повинні в першу чергу донести своїм групам інформацію щодо особливостей навчального процесу й можливостей особистісного розвитку в університеті», - зазначив голова студентського самоврядування університету Давид Зіборов.