Сьогодні в МЕГУ відбулася Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні питання та перспективи інноваційного розвитку науки та освіти в умовах євроінтеграції”, що об’єднала  студентство та науковців з усіх куточків України, предствників ЗВО з Європи.

Конференція розпочалася з вітального слова ректора університету, професора Віталія Дем'янчука, який відзначив актуальність тематики конференції в умовах інтеграції освіти та науки України в європейський простір.

МЕГУ

Доєднався до вітання учасників конференції Сергій Подолін, перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації, який відзначив потужний науково-педагогічний потенціал університету та вагому наукову діяльність в такий непростий для країни час. Алла Богуш, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Національної академії педагогічних наук, Академії вищої школи України, закцентувала увагу на важливості проблематики конференції та інноваційності досліджень під час трансформації педагогічної освіти. Майя Андрєєва, головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки РОДА, наголосила на постійному розвитку наукової думки в МЕГУ в умовах євроінтеграції. Мирослава Жовтан, директор комунальної установи “Центр професійного розвитку педагогічних працівників” Рівненської міської ради підкреслила вагомість університету в питаннях підготовки молодих педагогічних працівників та подякувала за довіру й взаємодію між наукою та практикою.

До пленарного засідання долучилися закордонні партнери. Професор англійської літератури, керівник відділу з розвитку Європейських проектів Університету Бат Спа (Велика Британія) Ян Гадд; проректор з міжнародного співробітництва Великопольської академії соціальних та економічних наук Академії прикладних наук (Польща), професор Єжи Бабяк; професор факультету політології та журналістики Університету Адама Міцкевича (Польща), доктор філософії в галузі права та політичних наук Бартош Гордецький; професор, президент Європейського інституту безперервної освіти (Словаччина) Йозеф Затько висловили вітання та впевненість у плідній міжнародній науковій співпраці.

МЕГУ

Професор Наталія Мединська, проректор з наукової роботи, у своїй доповіді наголосила на основних засадах формування освітньо-наукового потенціалу закладу вищої освіти в контексті європейської інтеграції, презентувавши особливості інтернаціоналізації освітньо-наукової діяльності МЕГУ.

МЕГУ

Жвава дискусія продовжилася під час роботи секційних засідань щодо актуальних проблеми юридичної науки та практики; української та світової історії; інформаційних систем та технологій; психолого-педагогічних досліджень; проблем сучасної економіки, менеджменту та маркетингу; географічних й туристичних досліджень; сучасної філології та лінгводидактики; журналістики і розвитку соціальних комунікацій.

МЕГУ

Міжнародна науково-практична конференція у МЕГУ є не просто гарною традицією, а й головним майданчиком для обміну досвідом та ідеями, проведення дискусій, обговорень та побудови нових шляхів та підходів до формування відповіді на виклики, пов’язані з проблемами освіти та науки в умовах євроінтеграції