15 травня 2024

14 травня в ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Демʼянчука» проходив фестиваль студентської творчості «Студентська весна 2024». Здобувачі освіти усіх курсів й факультетів дарували глядачам свою самобутню творчість, сповнену безмежної любові до України. Серед розмаїття чудових патріотичних виступів було визначено переможців фестивалю.
albom
ГРАН-ПРІ - педагогічний факультет,
I місце - факультет кібернетики та економічний факультет;
II місце - факультет журналістики та юридичний факультет,
III місце - історико-філологічний факультет.
foto
Проректор з організаційно-виховної роботи, соціальних питань й розвитку, професор Наталія Терновик звернулася до присутніх із вітальним словом, наголосивши, що для нашої нації українська творчість завжди була і є потужним джерелом наснаги та енергії, що об’єднує та надихає. Музика зараз те, що допомагає не опускати руки, тримати стрій і вірити у майбутню перемогу України!
albom