16 листопада 2022

У середу 16 листопада 2022 р. на базі університету Бад Спа (Англія) відбулося обговорення книги Н. Соренсена "Вчитель, який імпровізує". До обговорення долучилися доктор педагогічних наук, професор кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Марчук О.О., начальник міжнародно-проєктного відділу Лавренюк А. Ю. та студенти педагогічного факультету. Автор видання пояснив, що книга грунтується на наукових фактах та його педагогічному досвіді. В свою чергу, проф. Марчук О.О. зазначила, що вчитель - це артист, який повинен вміти імпровізувати, проявляти свої педагогічні вміння та майстерність у будь-яких обставинах, бути людиною творчою, наполегливою та ініціативною.
Дякуємо науковцям педагогічного відділу Університету Бад Спа за можливість брати участь у міжнародних науково-практичних семінарах.