10 травня 2022

Професори кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука Боровик Андрій Володимирович, Богатирьов Іван Григорович, а також завідувач зазначеної кафедри Деревянко Наталія Зеновіівна упродовж 15.01.2022-15.04.2022 в межах проєкту «Освіта та наука без кордонів» проходили міжнародне стажування на базі факультету права та адміністрації Університету Марії Кюрі-Склоловськоі у місті Люблін Республіки Польщі. Під час стажування викладачі ознайомились з методикою викладання дисциплін польськими колегами, практикою Європейського суду з прав людини за відповідними категоріями справ, підготували наукові статті, які подали до публікацій у Європейські фахові юридичні видання.