16 грудня 2022

У рамках співпраці із сейкхолдерами ЗДО №28 (директорка Надія Мізера) та Центром «ПРПП» (консультант Лариса Лукашук) 15 грудня 2022 р. завідувачка кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти доц. Лілія Мельничук та директорка ІПО доц. Тамара Пагута взяли участь у семінарі-тренінгу для вихователів закладів дошкільної освіти м. Рівне на тему «Організація освітньої діяльності в умовах воєнного стану», який проходив на базі ЗДО №28 м. Рівне. На тренінгу досвідом роботи поділилися вихователь-методист даного ЗДО Олена Романюк та випускниця педагогічного факультету спеціальності 012 Дошкільна освіта, вихователька вищої категорії Наталія Маленька.

фото1-3

Учасники тренінгу моделювали ситуації під час тривоги, вибудовували алгоритм роботи в укритті, добирали асоціативні слова, тренувалися над збереженням психологічного комфорту учасників освітнього процесу за допомогою спеціальних вправ, оглянули виставкову тематичну алею дидактики, літератури, матеріалів із досвіду роботи по темі семінару.

Педагогічний

Лілія Мельничук виступила як рецензент методичного посібника для вихователів та батьків Наталії Маленької та Олени Романюк «Дії учасників освітнього процесу закладів дошкільної освіти у разі надзвичайних ситуацій».

Педагоги

В рамках профорієнтаційної роботи викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти запросили вихователів ЗДО м. Рівне на навчання до МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука та до плідної співпраці.

ПАГУТА