22 лютого 2023

Викладачі кафедри романо-германської філології, доц. Ірина Будз та Аліна Лавренюк, Декан факультету журналістики Вікторія Золяк та Декан факультету Європейської освіти Ніна Миронець на запрошення Bath Spa University, університету-побратима МЕГУ, взяли участь в онлайн зустрічі "The war in Ukraine - possible futures".

новина

Головні спікери, проф. Раджан Менон (City University of New York) та проф.Пол  Далієрі (University of California), аналізували події останнього року в контексті російської агресії в Україні, припускали, які виклики Україні та країнам Заходу ще доведеться подолати найближчим часом. Викладачі МЕГУ долучилися до дискусії щодо можливих сценаріїв закінчення війни. Щиро дякуємо нашому партнеру Bath Spa University за можливості брати участь у заходах на міжнародному рівні! Glory to Ukraine!

Доповідач