01 липня 2021

Підняла український прапор в Росії!! Рівненська сумоїстка,Марина Максименко, випускниця 2021 року, факультету здоров'я, фізичної культури і спорту, за спеціальністю 017-Фізична культура і спорт,стала чемпіонкою Європи

СПОРТ

У місті Казань (Російська Федерація) завершився Чемпіонат Європи зі сумо, на якому українці здобули більше ніж 10 медалей різного ґатунку. Серед переможців - спортсменка з Рівненщини.

Участь у змаганнях, що тривали 25-27 червня, брало понад 400 борців із 14 країн. У ваговій категорії до 80 кг. нагороду здобула представниця Рівненської області.

Заслужений майстер спорту України з сумо Марина Максименко (тренер Петро Нагорний), здолавши представниць Польщі і Росії, завоювала золото і стала чемпіонкою Європи зі сумо.