09 жовтня 2019

09 жовтня 2020 р. на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся захист докторської дисертації кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки Марчук Оксани Олександрівни, науковим консультантом якої був доктор педагогічних наук, професор Дем’янчук Анатолій Степанович.

У науковому дослідженні «Теорія і практика навчання й виховання дітей та молоді в освітньо-культурних установах Волині ХІХ – першої половини ХХ століття» охарактеризоавано особливості навчання та виховання школярів процесу в закладах освіти Волині у ХІХ – першій половині ХХ ст., педагогічну спрямованість діяльності громадських товариств Волинської губернії та Волинського воєводства, проаналізовано висвітлення проблем навчання та виховання дітей і молоді у освітньо-культурних установах у періодичній пресі Волинської губернії та навчальну літературу.

Бажаємо подальших наукових здобутків!!!!