02 березня 2023

Завершився конкурс есе серед здобувачів вищої освіти факультету журналістики та історико-філологічного факультету Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука на тему: «Шануймо мову над усі боги, якщо ми хочем зватися народом», присвячений  Міжнародному дню рідної мови.

1 місце посіла Вікторія Лисик (факультет журналістики, 2 курс), 2 місце – Андрій Глеб (історико-філологічний факультет, 1 курс магістратури) та 3 місце – Віталій Карпець (факультет журналістики, 1 курс).

Вітаємо переможців та усіх учасників конкурсу! Щиро бажаємо надалі сприяти піднесенню престижу української мови серед молоді, підвищенню рівня загальної мовної культури здобувачів вищої освіти!
Світлина: мережа Інтернет