26 червня 2021

ewatriulh

з української мови, літератури (з методиками їх викладання) за роботу «Рецепція образу Т.Шевченка в українській ліриці ХІХ-ХХ століть», а також її наукового керівника – доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри української мови та літератури Назарця Віталія Миколайовича з отриманням подяки від галузевої конкурсної комісії Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова «За сприяння розвитку студентської науки та за підготовку переможця ІІ етапу всеукраїнського конкурсу стдентських наукових робіт з української мови, літератури (з методиками їх викладання) у 2020/2021 навчальному році».

rsgdfjh,k

Бажаємо Наталі Рябущиць та її керівнику Назарцю Віталію Миколайовичу міцного здоров'я і наснаги для нових наукових пошуків та звершень!