28 червня 2024

Шановні колеги, студенти! Щиро вітаю вас із найважливішим державним святом – Днем Конституції України!
Конституція є основою демократизації  суспільства, збереження духовних цінностей нації, забезпечення благополуччя кожного громадянина. Проте варто пам’ятати, що конституційні права невіддільні від обов’язків по їх захисту. Кожен громадянин України має давати відсіч всім, хто намагається привласнити собі право розпоряджатися народною власністю, порушувати державний суверенітет та посягати на державну цілісність

На протязі всього періоду розвитку суверенної української держави наш університет успішно виконує свою місію, в основі якої лежить якість освіти, якість роботи, якість життя.
Друзі, ще раз щиро вітаю всіх із 28 річницею святкування Дня Конституції України! Всі ми своєю щоденною працею, високими досягненнями, перемогами і завзятістю покликані всіляко доводити відданість своїй державі. Здоров’я, достатку та творчих успіхів! Нехай наша спільна  праця приносить загальне благополуччя, а слава України поповниться в майбутньому  здобутками та успіхами наших випускників!

Разом до перемоги!
Ректор, Віталій ДЕМ'ЯНЧУК