20 березня 2024

Командир 14-го окремого стрілецького батальйону, який зараз захищає місто на Донеччині, Валерій Бєліцький  висловив подяку кандидату технічних наук, доценту кафедри цивільно-правових дисциплін Ігорю Риженко, волонтерському руху нашого міста та парафіянам Української православної церкви святих мучениць Віри, Надії, Любові і їх матері Софії під керівництвом Василя Приходька за систематичну допомогу місцевій теробороні та бойовим підрозділам ЗСУ.

Волонтерська діяльність

Комбат особливо відзначив допомогу 14-ому окремому стрілецькому батальйону “Полісся” з самого початку війни, яка триває й понині. Підтримка земляків цього разу конвертувалася у професійні тактичні турнікети та два дрони Sparrow v2.0. Наголосив також на тому, що в єдності наша сила та лише спільними зусиллями фронту й тилу зможемо здобути перемогу.

Волонтер та викладач нашого університету Ігор Риженко, який є офіційним представником батальйону «Полісся», систематично організовує допомогу ЗСУ та якісно підтримує батальйон. Пан Ігор відзначив вагому роль громади у своїй постійній підтримці та зауважив необхідність волонтерства як вкладу у незалежність України.