07 червня 2024

Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву (м. Рівне)  і факультет здоров’я, фізичної культури і спорту Приватного вищого навчального закладу «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» провели відкрите тренування з баскетболу для людей з інвалідністю, зокрема для осіб з інвалідністю внаслідок війни.

ЗФКіС

Ініціатор заходу Сергій Ліщук, директор ОСДЮСШОР, Майстер спорту Міжнародного класу з баскетболу, кандидат наук з державного управління, викладач кафедри фізичної культури і спорту, випускник нашого вишу. До проведення тренування долучилися випускники ПВНЗ «МЕГУ імені академіка Степана Дем’янчука», магістри спеціальності 017 «Фізична культура і спорт», капітани чоловічої й жіночої команд БК «Рівне»: Дмитро Тимощук і Вікторія Шматова.

ЗФКіС

Цільовою аудиторією були наші герої-ветерани та здобувачі ОП «Фізкультурно-спортивна реабілітація» спеціальності 017 «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) рівня.

Учасники революційного заходу, як для нашого регіону, були в захваті від проведення спортивно-оздоровчого заняття. Дякуємо Федерації баскетболу України за методичне забезпечення заходу.