07 грудня 2018

Відомий фотограф та кінооператор Юрій Гармаш провів майстер-клас для студентів Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Заслужений дія мистецтв розповів про своє становлення у мистецькому середовищі та продемонстрував приклади власної операторської майстерності. Поділився враженнями від роботи та спілкування із відомим українськими режисерами та акторами, які зустрічалися йому на життєвому шляху.

іва

Окрема частина зустрічі була присвячена фотографіям, що були зняті під час Революції Гідності та особливостям художньої фотографії. Митець поділився власними пріоритетами під час роботи з різними видами техніки та світлом у різних умовах.

вв

Наприкінці зацікавлені слухачі цікавилися подальшими планами пана Юрія та його поточними авторськими проектами.