08 листопада 2024

 29-31 жовтня в м. Нетішин відбувся фестиваль, на який було запрошено проф. Лілію Овдійчук як експерта, модератора, спікера й учасницю ОЗОНівського руху.

Історико-філологічний

У своєму науковому тед-виступі Л. Овдійчук наголосила на важливості продовження такого формату розповсюдження інноваційних педагогічних ідей і представила основні теоретичні аспекти з теми «Контекстне прочитання художнього твору» за авторським посібником «Контекстний аналіз художнього твору: теорія і практика».

Історико-філологічний

На майстер-класі Лілія Миколаївна за допомогою мультимедійної презентації розкрила теоретичні аспекти біографічного, історичного, літературного, літературознавчого, мистецького контекстів й ознайомила з авторською методикою контекстного аналізу художнього твору на прикладі роману Івана Багряного «Тигролови».  Особлива увага учасників майстер-класу була зосереджена на мистецькому контексті, зокрема, на творах Ольги Кобилянської «Меланхолійний вальс», Максима Рильського «Шопен», поезіях Івана Франка в інтерпретації сучасних виконавців (топ-7 пісень І. Франка).

Історико-філологічний

Уподовж роботи фестивалю Овдійчук Л. М. взяла участь у рольовому уроці Ірини Ковалінської (м. Нетішин) «Формування медіакомпетентності особистості крізь призму креалізованого художнього  тексту (за творчістю Григорія Сковороди)» та у квізі Ольги Криштопи (м. Шептицький) з теми «Розстріляне безссмертя» і виступила на великій педагогічній раді ОЗОНУ із рефлексіями щодо роботи фестивалю, оцінила започаткування нових форм представлення досвіду, поділилася враженнями про рівень реалізації ОЗОНівських ідей Анатолія Фасолі на цьогорічному педагогічному заході.

Історико-філологічний