08 травня 2024

08 травня 2024 р. доценткою кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Лілією Мельничук було проведено відкрите заняття у рамках вивчення дисципліни «Основи наукових досліджень та академічна доброчесність» на тему «Академічний плагіат.

Педагогічний факультет

Способи уникнення плагіату в студентських наукових дослідженнях» для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання. Лілія Мельничук ознайомила присутніх з онлайн сервісами та програмами перевірки студентських робіт на наявність академічного плагіату. За допомогою інтерактивних методів навчання (мозковий штурм, метод «кейсів», метод «прес» та ін.) здобувачі вищої освіти сформулювали власні правила, як уникнути плагіату у своїх роботах.

Педагогічний факультет