19 квітня 2024

Факультет здоров’я, фізичної культури і спорту прийняв участь у Міжнародній науковій конференції «Значущість фізичної культури та спорту для здоров’я людини», яка відбулася в місті Рига, Латвійська республіка. Організатором конференції були Вища школа менеджменту інформаційних систем (ISMA) за підтримки Центру українсько-європейського наукового співробітництва.

Презентували тему «Шляхи удосконалення діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл для осіб з інвалідністю» к. фіз. вих., доцент Жанна Сотник, к. пед. н., доцент Ярослава Кравчука, старший викладач Гарієвського в секції «Теорія і методика підготовки спортсменів».

Сертифікати

В секції «Здоров’я людини, фітнес і рекреація, фізичне виховання різних груп населення, фізична реабілітація» представлено доповідь к. фіз. вих., доцента Світлани Калитки, к. пед. н., доцента Лідії Завацької, к. фіз. вих., доцента Вікторії Романової «Створення адаптованих зон для рекреаційного плавання осіб з обмеженими можливостями (з досвіду Іспанії)».

Музей миру

Юлія Сніжко та Інна Тхорева взяли участь у секції конференції «Сучасні проблеми оздоровлення населення та шляхи її вирішення» з повідомленням на тему «Фізична культура як засіб формування здорового способу життя студентів ВЗО».

Гідно тримаємо науковий фронт нашої країни в умовах війни!