15 листопада 2021

Сьогодні секретами реалізації у професії зі студентами ділився випускник факультету журналістики Юрій Величко, редактор сайтів Час-Дій, Інвестор-ЮА і News Агро-центр.

Розпочали зустріч із запитань щодо періоду навчання на факультеті журналістики, гість поділився своїми спогадами та яскравими моментами. Юрій розповів про те, як саме вдалося знайти першу роботу та як стартувала редакторська практика.

Студентів цікавила думка випускника стосовно якості регіональної журналістики та можливості професійного розвитку для початківців. Зачепили питання вузької спеціалізації журналістів, використання жанрів у практиці інформаційних сайтів та оплати праці.

ждло

Також Юрій поділився секретами редакторської майстерності та управління творчим редакційним колективом. Порадив розвиватися як особистість, вчити іноземні мови та долучатися до роботи різних фундацій, що згодом допоможе у професійній діяльності.

На завершення гість запропонував студентам розпочати свою фахову діяльність та долучитися до редакційного колективу, яким керує Юрій Величко.

Зустріч відбулася у рамках реалізації ініціативи факультету журналістики «Кузня професій від випускника».