30 листопада 2020

30 листопада 2020 року кафедрою географії та туризму МЕГУ імені акад. С. Дем’янчука для студентів спеціальності 242 «Туризм» була організована зустріч з директором туристичного агентства «Аладін-Тур» (м. Рівне) Андрієм Лємбою.

Під час зустрічі ознайомлено студентів з вагомими аспектами планування та організації туристичного бізнесу. Наголошено на проблемах та можливих варіантах їх вирішення. Розкрито потреби та вимоги сучасного ринку туристичної індустрії, мотивування студентів до власного розвитку і самореалізації, що сприятиме їх подальшому працевлаштуванню.

ва

Визначено орієнтири подальшої співпраці. Окрім того, в рамках заходу акцентовано увагу на професійних компетентностях фахівця з туризму за ОПП «Туризм», професійною діяльністю у сфері туризму.

Було цікаво та повчально! Дякуємо за співпрацю