Терміни вступних випробувань
Розклад проведення фахових вступних випробувань для прийому на 2-3 курс ОС «бакалавр» вступників на основі ОКР молодшого спеціаліста
№ |
Назва освітнього компоненту |
Час проведення |
Дата та місце проведення |
Відповідальні |
|
Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок |
11-00 |
25.08.2023 Ауд. 1402 |
Ліщук Н.В. |
|
Менеджмент |
11-00 |
25.08.2023 Ауд. 1412 |
Яковчук А.М. |
|
Маркетинг |
11-00 |
25.08.2023 Ауд. 1410 |
|
|
Економіка |
11-00 |
25.08.2023 Ауд. 1412 |
|
|
Журналістика |
11-00 |
26.08.2023 Ауд. 1402 |
Золяк В.В. |
|
Аудіовізуальне мистецтво та виробництво |
11-00 |
26.08.2023 Ауд. 1412 |
Смусь А.Г. |
|
Фізична культура і спорт |
11-00 |
26.08.2023 Ауд. 1410 |
Сотник Ж.Г. |
|
Середня освіта (Фізична культура) |
11-00 |
26.08.2023 Ауд. 1409 |
Романова В.І. |
|
Терапія та реабілітація |
11-00 |
27.08.2023 Ауд. 1402 |
Поташнюк І.В. |
|
Середня освіта (Українська мова і література) |
11-00 |
27.08.2023 Ауд. 1412 |
Овдійчук Л.М. |
|
Середня освіта (Історія) |
11-00 |
27.08.2023 Ауд. 1410 |
Левдер А.І. |
|
Англійська мова і зарубіжна література |
11-00 |
27.08.2023 Ауд. 1409 |
Будз І.Ф. |
|
Польська мова і зарубіжна література |
11-00 |
27.08.2023 Ауд. 1402 |
|
|
Середня освіта (Інформатика) |
11-00 |
28.08.2023 Ауд. 1412 |
Лотюк Ю.Г. |
|
Інженерія програмного забезпечення |
11-00 |
28.08.2023 Ауд. 1410 |
Шпортько О.В. |
|
Комп’ютерні науки |
11-00 |
28.08.2023 Ауд. 1409 |
Юськович -Жуковська В.І. |
|
Інформаційні системи та технології. |
11-00 |
28.08.2023 Ауд. 1402 |
|
|
Початкова освіта |
11-00 |
29.08.2023 Ауд. 1402 |
Красовська О.О. |
|
Дошкільна освіта |
11-00 |
29.08.2023 Ауд. 1412 |
Пагута Т.І. |
|
Психологія |
11-00 |
29.08.2023 Ауд. 1410 |
Михальчук.Ю.О. |
|
Соціальна робота |
11-00 |
30.08.2023 Ауд. 1402 |
Терновик Н.А. |
|
Середня освіта (Географія) |
11-00 |
30.08.2023 Ауд. 1412 |
Яроменко О.В. |
|
Туризм і рекреація |
11-00 |
30.08.2023 Ауд. 1410 |
Романів А.С. |
|
Право |
11-00 |
30.08.2023 Ауд. 1402 |
Дерев’янко Н.З. |