15 жовтня 2023

Викладачем кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Матвієнком Олександром Вікторовичем для здобувачів вищої освіти було організовано та проведено такі конкурси, як: «П’ятий елемент», «Кращий стрілець», «Пошук скарбів».
 Здобувачам вищої освіти, приймаючи участь у конкурсі «П’ятий елемент», необхідно було знайти п’ять елементів, а саме вода, повітря, земля, вогонь, почуття кохання, у винагороду за надання всіх елементів ведучому кожна команда отримала ОДИН сірник яким мала розпалити багаття використовуючи матеріали лише природнього походження, а в осінньому лісі це не так вже й просто. Конкурс дуже сподобався студентам оскільки потребував не тільки вміння розпалювати багаття, а й критично мислити в нестандартній ситуації, а саме швидко зорієнтуватися та знайти всі 5 елементів. У разі коли сірник згасав, а багаття не було розпалене, студентам викладачі задавали питання по своїх дисциплінах і за кожну вірну відповідь надавали ще один сірник. Варто зауважити, що учасники конкурсу справились з питаннями максимально швидко та дали вірні відповіді, що свідчить про їх високий рівень підготовки завдячуючи викладацькому складу Університету.

Юридичний факультет

Наступним конкурсом, у якому прийняли участь здобувачі вищої освіти став «Кращий стрілець», де студенти змогли проявити свої здібності у влучній стрільбі по мішені з трьох положень: стоячи, сидячи, та лежачи, що не так просто оскільки потребувало зусиль витримки, рівномірного дихання та міцних нервів.  По закінченню конкурсу і підрахування балів найкращим стрільцем стала: Яна Вітовщик яка була нагороджена почесним кубком та визнанням кращого стрільця юридичного факультету.

Юридичний факультет

Останнім конкурсом став «Пошук скарбів», в якому студентам юридичного факультету за допомогою карт, на місцевості та позначок на шляху, необхідно було знайти головний приз традиційного виїзду юридичного факультету.
 На закінчення, студенти відзначили креативний підхід викладача Матвієнка О.В. до проведення конкурсів та зазначили, що все пройшло на найвищому рівні.

Юридичний факультет

Традиційний виїзд здобувачів вищої освіти I-IV курсів та науково-педагогічного колективу юридичного факультету надає можливість налагодженню комунікації між студентами та викладачами, проявити себе та свої лідерські якості.