30 вересня 2022

30 вересня 2022 року в рамках діяльності інтеркультурного проєктного клубу “Opening the Borders” відбулася перша відеозустріч студентів історико-філологічного факультету МЕГУ ім. Степана Дем’янчука зі студентами університету Фонду Фатіха Султана Мехмета (Стамбул, Туреччина). Темою обговорення було обрано «Подорожі» як спосіб побачити світ та відкрити для себе багато нового.

ампирто

Для «розминки» студентам було запропоновано інтелектуально-розважальний квіз із теми «Подорожування», в якому студенти продемонстрували свою спритність і кмітливість. Під час англомовної дискусії учасники обговорювали не лише такі питання як переваги та недоліки основних засобів пересування, а й практичні корисні речі – оформлення документів, придбання речей для комфорту та догляду, особливості пакування валізи в залежності від пори року та пункту призначення тощо. Робота у змішаних мінігрупах передбачала складання спільного плану з підготовки до подорожі до туристичних міст Туреччини та України.

іучвксаемпнргтош

Сподіваємося, що відеоконференція як перехрестя культур не лише сприяла налагодженню міжнародних зв’язків, а й стала потужним стимулом для поглиблення лінгвокраїнознавчих знань, подолання мовного й культурного бар’єрів у студентів.

скеамнипргтош