30 вересня 2022

З нагоди Дня працівника освіти проректор з навчально-методичної роботи Мединська Наталія Миколаївна,

Дерлюк

проректор з адміністративно-господарської частини Дерлюк Олександр Іванович,

Гайдук

директор спортивного оздоровчого комплексу ім. Віктора Завацького Гайдук Едуард Володимирович,

Мельничк

завідувач кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Мельничук Лілія Борисівна,

Онофрійчук

кандидат економічних наук, кафедри економіки та фінансів Онофрійчук Олег Петрович отримали відзнаки від Рівненської обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, надання вагомої допомоги Збройним Силам України, внутрішньо переміщеним особам.

Ця відзнака є результатом спільної освітянської та волонтерської діяльності колективу, єднання в боротьбі за цінності та незалежність України.