10 червня 2022

ПВНЗ «Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука» є одним із кращих приватних закладів вищої освіти України. За 28 років університет підготував 35 000 тисяч компетентних і конкурентоспроможних фахівців. Освітній процес забезпечує висококваліфікований науково-педагогічний колектив – 122 особи, серед яких: доктори наук, професори, кандидати наук, доценти, старші викладачі, Заслужені працівники освіти України, дійсні члени академій наук України, дійсні члени Міжнародних академій.

Щороку студентську родину поповнюють талановиті випускники шкіл. Із особливостями цьогорічної вступної компанії до Інституту педагогічної освіти ознайомила директор інституту к.пед.н, доц. Тамара Іванівна Пагута, яка виступила на телебаченні ITV - Media group та наголосила на умовах вступу студентів, які бажають  опанувати спеціальності 012 «Дошкільна освіта», 013 «Початкова освіта», 053 «Психологія» (рівень вищої освіти «Бакалавр» та «Магістр»): https://www.youtube.com/watch?v=qZv1P2nUrAU

Дякуємо керівництву ITV - Media group за співпрацю та чекаємо на майбутніх фахівців галузі педагогічної освіти та психології!