03 грудня 2021

30 листопада 2021 року на факультеті здоров’я, фізичного виховання і спорту Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся науковий вебінар на тему: «Академічна доброчесність у спортивній науці».

снімок

У якості спікерів, серед інших, були запрошені: Іван Назаров, д-р. юрид. наук., доц., член НАЗЯВО, професор кафедри адвокатури Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого; Олена Семеног, д-р. пед. наук., проф., керівник науково-дослідної лабораторії «Академічна культура дослідника», зав. каф. української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; Андрій Огнистий, канд. наук з фіз. виховання і спорту, доц., декан факультету фізичного виховання Тернопільського національного педагогічного університету імені В. Гнатюка, а також Вікторія Артюшок, канд. екон. наук, доц., завідувач Центру забезпечення якості вищої освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

знімок