03 грудня 2021

Найбільшою гордістю нашого університету були і є наші студенти та випускники. Серед них чимало відомих фахівців, титулованих спортсменів, успішних підприємців та сильних політиків. Це відбувається в тому числі завдяки простій формулі, яку ми пропонуємо нашим активним студентам:  маєш ідею - втілюй; потрібна допомога - звертайся. Саме такий менторський підхід до ініціативної молоді є фундаментом виховання майбутніх лідерів.

"Молодіжна адміністрація", що була організована громадською організацією "Асоціація студентів МЕГУ" є яскравим прикладом шляху від ідеї до її втілення в реальність. Наші студенти написали проєктну заявку, подали її на обласний конкурс проєктів для молоді, захистили під час публічної презентації, здобули фінансування з обласного бюджету і провели потужний триденний молодіжних захід. Пишаємося!

Від імені університету висловлюємо вдячність всім партнерам та поважним спікерам даного заходу, зокрема:
- голові Рівненської обласної державної адміністрації пану Віталію Ковалю
- голові Рівненської обласної ради Сергію Кондрачуку
- міському голові Рівного Олександру Третяку
- начальнику у правління у справах сім'ї молоді та спорту Рівненської ода Віталію Ліпському
- директорці КУ Агенція розвитку Рівного Олені Хмельник

Вдячні Майстерні міста Рівне за відкритість до ініціатив активної молоді.

"Вкотре наголошуємо, що МЕГУ завжди відкритий до співпраці та партнерства в реалізації, як наукових конференцій так і громадських ініціатив. Двері університету завжди відчинені для нових ідей та надійних друзів!" - зазначив ректор МЕГУ проф. Віталій Дем'янчук.