13 лютого 2024

Завідувачка кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Деревянко Наталія Зеновіївна виступила на круглому столі, який проведено та організовано Науково-дослідним інститутом публічного права.
12 лютого 2024 року Науково-дослідним інститутом публічного права організовано та проведено науково-практичний круглий стіл, на тему - «Порядок підготовки дисертацій на здобуття наукового ступеня «доктора філософії» в сучасних умовах. Модератором круглого столу виступив кандидат юридичних наук, доцент, академік, віце-президент з наукової роботи Науково-дослідного інституту публічного права Боровик Андрій Володимирович.

Юридичний факультет

Доктор філософії в галузі права, доцент, академік Академії адміністративно-правових наук, член-кореспондент Міжнародної кадрової академії, Почесний професор Baltic Research Institute of Information Economic Area (Латвія) Наталія Деревянко виступила з доповіддю-презентацією : «Академічна доброчесність аспіранта, як запорука якісної освіти» у якій, вказала на важливість дотримання аспірантами академічної доброчесності та проаналізувала міжнародний досвід  становлення, дотримання академічної доброчесності аспірантами.

Академічна доброчесність

Також, до науково-практичного круглого столу долучились аспіранти ПВНЗ» Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука»: Чулій Артьом Валерійович, Павлюк Назарій Сергійович, Матвієнко Олександр Вікторович, Прилепа Віктор Вадимович, Комшелюк Артем Анатолійович, Карпюк Вячеслав Павлович, Трифонов Олег Ігорович. Аспіранти під час проведення круглого столу проявляли активність, ставили додаткові запитання до ораторів, відзначили важливість проведення даного круглого столу у їхньому становленні, як науковців.