22 червня 2023

Колектив Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука протягом тридцяти років був залучений до процесу розробки та забезпечення реалізації стратегії розвитку Рівненщини. Продовженням цієї роботи стала участь 22 червня у засіданні керівного комітету та обласної робочої групи з підготовки плану заходів на 2024-2027 роки із реалізації Стратегії розвитку Рівненської області проректора з наукової роботи, професора Наталії Мединської та доцента кафедри менеджменту, завідувачки центру забезпечення якості вищої освіти Вікторії Артюшок.

df

На засіданні були обговорені важливі питання, пов’язані з напрямами досягнення стратегічних цілей Рівненської області у сфері розвитку людського капіталу, конкурентної економіки, стимулювання залучення інвестицій, підтримки високотехнологічних виробництв.

fsf

Постійна участь працівників університету у засіданнях керівного комітету та обласної робочої групи підкреслює значимість академічного співробітництва між вищою освітою та владними структурами для досягнення стратегічних цілей розвитку регіону. Наукові здобутки та професійний досвід колективу університету будуть враховані при підготовці остаточного проєкту змін до Стратегії розвитку Рівненської області, що сприятиме сталому розвитку та підвищенню якості життя мешканців області на майбутні роки, а також наближатиме нас до перемоги.