21 грудня 2022

На педагогічному  факультеті університету  налагоджено тісну співпрацю науковців зі стейхолдерами. Зокрема, у вівторок 20 грудня 2022 р. викладачі кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти проф. Марчук О.О. та доц. Борова В. Є. відвідали  заклад дошкільної освіти (ясла-садок) компенсуючого типу (санаторного) №40 Рівненської міської ради "Червоні вітрила", який очолює директор Прокопчук О.Г.

борова

На базі закладу вихователі ЗДО 40 під керіаництвом Прокопчук О. Г.  провели семінар "Впровадження STREAM освіти в ЗДО". До роботи долучилася ще й стейкхолдер Лукашук Л. М.,  консультант Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Рівненської міської ради.
Цікавими були заняття із використанням сучасних освітніх технологій, спрямованих на розвиток логічного та інженерного мисленя дітей. Стейкхолдерами та викладачами окреслено шляхи подальшої співпраці з дошкільними закладами Рівного.

стейкхолдери