20 лютого 2023

У понеділок 20 лютого 2023 р. відбулася зустріч здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» із гарантом освітньої програми доктором педагогічних наук, професором Марчук О. О.  Молоді науковці познайомилися із програмними компетентностями, переліком навчальних дисциплін та особливостями навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти. Було зазначено, що метою освітньо-професійної програми є підготовка конкурентоспроможних кваліфікованих викладачів закладів вищої освіти, здатних до науково-педагогічної та дослідницько-інноваційної діяльності у сфері освітніх, педагогічних наук. Гарант пояснила, що акцент  освітньої складової освітньо-наукової програми зроблено на проблемно-орієнтований стиль викладання, студентоцентроване навчання, самонавчання, практико-орієнтоване навчання, контекстно-професійні форми діяльності.

план

Вчений секретар університету к.пед.н., доц. Шкабаріна М. А. звернула увагу присутніх на специфіку вибору варіативних навчальних дисциплін. Здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти разом із гарантом освітньо-наукової програми обговорили  свої наукові теми та окреслили шляхи подальшої роботи.